23. KOLO 1. LIGE FBIH

22. kolo 1. lige FBIH

Poraz: 1-2

FK Radnički

NK GOŠK

23. KOLO 1. LIGE FBIH

FORMA:

PozEkipaBodUPNIDGPG+/-Forma
1NK Jedinstvo Bihać  NK Jedinstvo Bihać5222164237730
2FK Sloboda Tuzla  FK Sloboda Tuzla49221615421329
3NK Bratstvo Gračanica  NK Bratstvo Gračanica48221534461630
4FK Rudar Kakanj  FK Rudar Kakanj46221516301020
5NK GOŠK Gabela  NK GOŠK Gabela332296730228
6HNK Orašje  HNK Orašje3322103931265
7OFK Gradina Srebrenik  OFK Gradina Srebrenik312294920191
8NK Čapljina  NK Čapljina3022931028244
9NK Branitelj Rodoč  NK Branitelj Rodoč292285930246
10FK Radnički Lukavac  FK Radnički Lukavac2822841026197
11NK Podgrmeč Sanski Most  NK Podgrmeč Sanski Most272283112346-23
12NK Mladost Doboj Kakanj  NK Mladost Doboj Kakanj252274112329-6
13FK Budućnost Banovići  FK Budućnost Banovići2422731229272
14FK Igman Konjic  FK Igman Konjic232272132644-18
15NK Iskra Bugojno  NK Iskra Bugojno202262141241-29
16NK Troglav Livno  NK Troglav Livno5221219874-66
08. 03. u 14:30FK Budućnost Banovići - NK Branitelj Rodoč
08. 03. u 14:30FK Rudar Kakanj - NK Čapljina
08. 03. u 14:30FK Sloboda Tuzla - NK Mladost Doboj Kakanj
08. 03. u 14:30NK Bratstvo Gračanica - OFK Gradina Srebrenik
08. 03. u 14:30NK Jedinstvo Bihać - FK Igman Konjic
08. 03. u 14:30NK Podgrmeč Sanski Most - HNK Orašje
09. 03. u 14:30FK Radnički Lukavac - NK Troglav Livno
09. 03. u 14:30NK GOŠK Gabela - NK Iskra Bugojno
DATUMKOLOREZULTAT
18. 08. u 17:301FK Radnički Lukavac - FK Igman Konjic2 - 1
24. 08. u 17:002NK Troglav Livno - FK Radnički Lukavac1 - 0
01. 09. u 16:303FK Radnički Lukavac - NK Mladost Doboj Kakanj1 - 0
07. 09. u 16:004FK Sloboda Tuzla - FK Radnički Lukavac2 - 1
15. 09. u 16:005FK Radnički Lukavac - NK Čapljina1 - 0
22. 09. u 16:006FK Radnički Lukavac - NK Jedinstvo Bihać0 - 1
28. 09. u 15:307NK Bratstvo Gračanica - FK Radnički Lukavac1 - 0
06. 10. u 15:308FK Radnički Lukavac - NK GOŠK Gabela0 - 0
13. 10. u 15:309FK Budućnost Banovići - FK Radnički Lukavac0 - 1
20. 10. u 15:0010FK Radnički Lukavac - NK Podgrmeč Sanski Most1 - 0
26. 10. u 14:3011FK Rudar Kakanj - FK Radnički Lukavac1 - 0
03. 11. u 13:3012FK Radnički Lukavac - HNK Orašje3 - 0
10. 11. u 13:3013NK Branitelj Rodoč - FK Radnički Lukavac2 - 2
17. 11. u 13:0014FK Radnički Lukavac - NK Iskra Bugojno3 - 0
23. 11. u 13:0015OFK Gradina Srebrenik - FK Radnički Lukavac1 - 0
02. 03. u 14:3016FK Igman Konjic - FK Radnički Lukavac2 - 0
09. 03. u 14:3017FK Radnički Lukavac - NK Troglav Livno7 - 0
15. 03. u 15:0018NK Mladost Doboj Kakanj - FK Radnički Lukavac1 - 1
22. 03. u 15:0019FK Radnički Lukavac - FK Sloboda Tuzla0 - 1
29. 03. u 15:0020NK Čapljina - FK Radnički Lukavac2 - 2
05. 04. u 16:0021NK Jedinstvo Bihać - FK Radnički Lukavac1 - 0
13. 04. u 16:0022FK Radnički Lukavac - NK Bratstvo Gračanica1 - 2
  • Postigao Odigrao (min)
    Jaranović Jasmin 2 360
    Bekrić Mirza 1 360
    Jusufović Jasmin 1 270
    Mace Marsel 1 345
  • Fudbaleri Radničkog vratili su se neporaženi iz Mostara, gdje su u okviru 13. kola Prve nogomentne lige FBiH odigrali nerješeno (2-2) sa ekipom HNK Branitelj. Iako su do isteka regularnih […]

    U okviru 12. kola Prve nogometne lige FBiH, FK Radnički savladao je u nedjelju na domaćem terenu HNK Orašje rezultatom 3-0. Pogotke za Radnički su postigli Jogunčić u 38., te […]

    FK Radnički poražen je u 11. kolu Prve nogometne lige FBiH u Kaknju od ekipe Rudara. Jedini pogodak na utakmici postigao je Bajro Spahić u 4. minuti susreta iz jedanaesterca. […]

    U okviru 10. kola Prve nogometne lige FBiH, FK Radnički je u nedjelju na domaćem terenu sa minimalnih 1-0 savladao ekipu Podrgrmeča iz Sanskog Mosta. Strijelac pobjedonosnog pogotka za Lukavčane […]

    U okviru 9. kola Prve nogometne lige FBiH fudbaleri FK Radnički iz Lukavca slavili su pobjedu u kantonalnom derbiju odigranom u nedjelju u Banovićima, gdje su rezultatom 1-0 savladali domaću […]